Graph API (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Format
vi: Định dạng

en: Modules
vi: Mô-đun

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Background color
vi: Màu nền

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: modules page
vi: trang các module

en: Graph
vi: Đồ thị

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Module dependencies
vi: Mô-đun phụ thuộc
