Graph API (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Modules
ca: Mòduls

en: Options
ca: Opcions

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Background color
ca: Color de fons

en: Save defaults
ca: Desa els valors predeterminats

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Module dependencies
ca: Dependències del mòdul

en: -none-
ca: -cap-
