Graph API (2.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Module dependencies
hy: Մոդուլի կախվածություններ
