Graph API (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Module dependencies
am: ሞዱል ጥገኛዎች
