Graph API (2.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: About
ps: په اړه
