GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Servers
af: Bedieners

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Create
af: Skep

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Identifier
af: Identifiseerder
