GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: User
az: İstifadəçi

en: Create
az: Yaradıldı

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Caching
az: Keşlənib

en: Owner
az: Sahib

en: String
az: Mətn

en: Entity
az: Entiti

en: Document
az: Sənəd

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Route
az: Marşrut

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Rendered output
az: Göstərilən çıxış

en: Entities
az: Entitilər

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Changed date
az: Tarix dəyişdirildi
