GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (59 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Article
fi: Artikkeli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Create
fi: Luo

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Url
fi: Osoite

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Owner
fi: Omistaja

en: String
fi: Merkkijono

en: Order
fi: Järjestys

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Relationship type
fi: Relaation tyyppi

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Add server
fi: Lisää palvelin

en: Server
fi: Palvelin

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: About
fi: Tietoja

en: Element
fi: Elementti

en: Route
fi: Reitti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Rendered output
fi: Ulosanti

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Sorts
fi: Lajittelut

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Entity translation
fi: Entiteettien kääntäminen

en: Entity bundles
fi: Kohteet

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti

en: Entity language
fi: Kokonaisuuden kieli
