GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Field
is: Rein

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Brúkari

en: Create
is: Stovna

en: Expanded
is: Víðkað

en: Url
is: Leinki

en: Published
is: Útgivið

en: String
is: Strongur

en: Operation
is: Gerð

en: About
is: Um
