GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Article
gl: Artigo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Create
gl: Crear

en: Expanded
gl: Expandida

en: Date format
gl: Formato de data

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Published
gl: Publicado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Conditions
gl: Condicións

en: Caching
gl: Caché

en: Owner
gl: Propietario

en: String
gl: Cadea

en: Order
gl: Orde

en: Operation
gl: Operación

en: Limit
gl: Límite

en: Entity
gl: Entidade

en: Server
gl: Servidor

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Element
gl: Elemento

en: Route
gl: Ruta

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Entities
gl: Entidades

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
