GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
