GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: User
mg: Mpampiasa
