GraphQL (5.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
