GraphQL (5.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Create
lt: Kurti

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Owner
lt: Savininkas

en: String
lt: Eilutė

en: Order
lt: Tvarka

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Limit
lt: Limitas

en: Entity
lt: Esybė

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
