GraphQL (5.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: User
se: Geavaheaddji

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Order
se: Diŋgo

en: About
se: Birra
