GraphQL (5.0.0-beta3) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།
