GraphQL (5.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed date
ht: Chanje dat
