GraphQL (5.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Totals
ka: ჯამი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Article
ka: სტატია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Create
ka: შექმნა

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Url
ka: ბმული

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Items
ka: ელემენტები

en: Owner
ka: მფლობელი
