GraphQL (5.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (65 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Totals
sv: Totalt

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Article
sv: Artikel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Servers
sv: Servrar

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Response
sv: Svar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Create
sv: Skapa

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Date format
sv: Datumformat

en: Url
sv: URL

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Conditions
sv: Villkor

en: Items
sv: Poster

en: Caching
sv: Cachning

en: Owner
sv: Ägare

en: String
sv: Sträng

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Order
sv: Ordning

en: Static
sv: Statisk

en: Operation
sv: Funktion

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Limit
sv: Begränsning

en: Entity
sv: Objekt

en: Document
sv: Dokument

en: Password reset
sv: Återställ lösenord

en: Relationship type
sv: Typ av relation

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Route
sv: Rutt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Rendered output
sv: Renderad utdata

en: Entities
sv: Objekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Changed date
sv: Datum för ändring

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Sorts
sv: Sorteringar

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Entity translation
sv: Översättning av objekt

en: Entity label
sv: Etikett för objekt

en: Entity language
sv: Entitetsspråk
