GraphQL (8.x-3.0-alpha5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Version
te: సంచిక

en: Back
te: వెనక్కి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: About
te: గురించి
