GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Create
kk: Қосу
