GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Version
km: កំណែ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Create
km: បង្កើត

en: About
km: អំពី
