GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Version
nn: Versjon

en: Back
nn: Attende

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag
