GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Version
tr: Sürüm

en: Back
tr: Geri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Create
tr: Oluştur

en: Query
tr: Sorgu

en: About
tr: Hakkında
