GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Version
el: Έκδοση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Fields
el: Πεδία

en: Provider
el: Πάροχος

en: Query
el: Ερώτημα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: About
el: Περί
