GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Version
ka: ვერსია

en: Import
ka: იმპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Create
ka: შექმნა

en: Fields
ka: ველები

en: Provider
ka: პროვაიდერი
