GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
