GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Version
pl: Wersja

en: Import
pl: Importuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Create
pl: Utwórz

en: Fields
pl: Pola

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Query
pl: Zapytanie

en: Entity
pl: Encja

en: Schema
pl: Schemat

en: About
pl: O stronie

en: Entity bundles
pl: Typy encji

en: Raw output
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe

en: You have no fields. Add some to your view.
pl: Brak pól. Należy dodać kilka do widoku.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
pl: Identyfikator systemowy może zawierać wyłącznie litery, cyfry, myślniki i znaki podkreślenia.

en: All field aliases must be unique
pl: Wszystkie aliasy pól muszą być unikalne

en: Use entities as row data.
pl: Użycie encji jako danych wiersza.

en: Use fields as row data.
pl: Użycie pól jako danych wiersza

en: Alias for @id
pl: Alias dla @id

en: Raw output for @id
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe dla @id
