GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Import
sr: Увоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Provider
sr: Провајдер
