GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Version
gl: Versión

en: Import
gl: Importar

en: Back
gl: Voltar

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Create
gl: Crear

en: Fields
gl: Campos

en: Provider
gl: Proveedor

en: Query
gl: Consulta

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información
