GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Import
gu: આયાત

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Create
gu: બનાવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે
