GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Version
is: Útgáfa

en: Import
is: Flytja inn

en: Back
is: Til baka

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Create
is: Stofna

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um
