GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Version
ja: バージョン

en: Import
ja: インポート

en: Back
ja: 戻る

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Create
ja: 作成

en: Fields
ja: フィールド

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Query
ja: クエリー

en: Entity
ja: エンティティ

en: Schema
ja: スキーマ

en: Alias
ja: エイリアス

en: About
ja: アバウト

en: Inspect
ja: 検査

en: No file was uploaded.
ja: ファイルがアップロードされませんでした。

en: Entity bundles
ja: エンティティ バンドル

en: Raw output
ja: 未加工の出力

en: You have no fields. Add some to your view.
ja: フィールドがありません。ビューに追加してください。

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
ja: システム内部名称には、半角英数字とハイフン、アンダースコアのみ利用できます。

en: All field aliases must be unique
ja: すべてのフィールドエイリアスはユニークでなければなりません

en: Use entities as row data.
ja: エンティティを行データとして使用します。

en: Use fields as row data.
ja: 行のデータとしてフィールドを使用。

en: Alias for @id
ja: @id のエイリアス

en: Raw output for @id
ja: @idの未加工の出力
