GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: About
ta: பற்றி

en: Alias for @id
ta: @id யின் மறுபெயர்
