GraphQL (8.x-3.7) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Version
ms: Versi

en: About
ms: Perihal
