GraphQL (8.x-3.8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Version
af: Weergawe

en: Import
af: Voer in

en: Back
af: Terug
