GraphQL (8.x-3.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་
