GraphQL (8.x-3.9) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Version
it: Versione

en: Import
it: Importa

en: Back
it: Indietro

en: Provider
it: Fonte esterna

en: About
it: Informazioni
