GraphQL (8.x-3.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Version
sq: Versioni

en: Import
sq: Importo

en: About
sq: Informacione
