GraphQL (8.x-4.0-alpha1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create
km: បង្កើត

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
