GraphQL (8.x-4.0-alpha2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Path
or: ପଥ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ
