GraphQL (8.x-4.0-alpha3) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Servers
et: Serverid

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: User
et: Kasutaja

en: Create
et: Loo

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Menu link
et: Menüülink

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Published
et: Avaldatud

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Owner
et: Omanik

en: String
et: Sõne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Limit
et: Limiit

en: Entity
et: Olem

en: Schema
et: Skeem

en: Document
et: Dokument

en: Debug
et: Siluma

en: Add server
et: Lisa server

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Route
et: Suund

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Rendered output
et: Esitamisväljund

en: Entities
et: Olemid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: Entity language
et: Olemi keel
