GraphQL (8.x-4.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Owner
mr: मालक

en: String
mr: संज्ञा

en: Route
mr: मार्ग

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख
