GraphQL (8.x-4.0-beta1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Create
ca: Crea

en: Expanded
ca: Expandit

en: Date format
ca: Format de la data

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Published
ca: Publicat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Owner
ca: Propietari

en: String
ca: Cadena

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Static
ca: Estàtic

en: Operation
ca: Operació

en: Limit
ca: Límit

en: Entity
ca: Entitat

en: Debug
ca: Depuració

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Route
ca: Ruta

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Rendered output
ca: Sortida processada

en: Entities
ca: Entitats

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Entity translation
ca: Traducció d'entitats

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: Entity language
ca: Llengua de l'entitat
