GraphQL (8.x-4.0-beta1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: String
te: పదబంధం

en: About
te: గురించి

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ
