GraphQL (8.x-4.0-beta3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Order
ga: Ordú
