GraphQL (8.x-4.0-beta3) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Servers
lv: Servisi

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Create
lv: Izveidot

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Published
lv: Publicēts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Caching
lv: Kešošana

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: String
lv: Virkne

en: Order
lv: Secība

en: Static
lv: Statiska

en: Operation
lv: Operācija

en: Limit
lv: Limits

en: Entity
lv: Entītija

en: Document
lv: Dokuments

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Element
lv: Elements

en: Route
lv: Maršruts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Image style
lv: Attēla stils

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums
