GraphQL (8.x-4.13) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Article
cs: Článek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Servers
cs: Servery

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Create
cs: Vytvořit

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Date format
cs: Formát data

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Field name
cs: Název pole

en: Fields
cs: Pole

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Owner
cs: Vlastník

en: String
cs: Řetězec

en: Operation
cs: Operace

en: Validate
cs: Validovat

en: Schema
cs: Schéma

en: Password reset
cs: Reset hesla

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Route
cs: Cesta

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Explorer
cs: Průzkumník

en: Entities
cs: Entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Sorts
cs: Třídění

en: Entity language
cs: Jazyk entity
