GraphQL (8.x-4.13) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Article
jv: Artikel

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Create
jv: Gawé

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Published
jv: Dipacak

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Caching
jv: Tembolok

en: Owner
jv: Sing duwé

en: String
jv: Tembung

en: Order
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: Image style
jv: Gagrag gambar
