GraphQL (8.x-4.13) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Article
nn: Artikkel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Create
nn: Lag

en: Date format
nn: Datoformat

en: Published
nn: Publisert

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: String
nn: Streng

en: Order
nn: Sorteringsval
